Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminna Biblioteka Publiczna

w Sońsku

  

Facebook

 

 

Mazowiecki System Informacji Bibliotecznej

Chcesz się dowiedzieć, czy nowa książka twojego ulubionego autora jest już dostępna w pobliskiej bibliotece? A może masz wolne popołudnie i nie wiesz, co z nim zrobić? Jedno kliknięcie i wszystko masz jak na dłoni, a raczej na stronie Mazowieckiego Systemu Informacji Bibliotecznej www.msib.pl, nowoczesnego centrum informacji, w którym znajdziesz odpowiedzi nie tylko na powyższe pytania.

 logo msib 2

Ferie w Bibliotece

ferie

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Sońsku oraz Filia Biblioteczna w Gąsocinie ZAPRASZAJĄ WSZYSTKIE DZIECI I MŁODZIEŻ DO SPĘDZENIA MIŁYCH CHWIL Z BIBLIOTEKĄ PODCZAS FERII ZIMOWYCH. Na wszystkich chętnych, oprócz książek, czasopism, czeka wiele ciekawych propozycji. Każdy znajdzie z pewnością coś interesującego dla siebie spośród zabaw literackich, zajęć plastycznych, gier oraz zabaw edukacyjnych. Będzie też można posurfować po Internecie, zagrać w gry planszowe i komputerowe. Zaplanowaliśmy również pewną niespodziankę... Na pewno nie zabraknie dobrej zabawy!